Kayıt

YETZ-2021

Bazı kaynaklarda “yeni normal” olarak adlandırılan pandemi ve pandemi sonrası yeni dönemde eğitimin geleceğini tartışmak ve dijital yetkinliklerimizi artırarak kendimizi geleceğe hazırlamak büyük önem arz ediyor. Bu durumu dikkate alarak “öğretmen öğretmene” bir işbirlikli öğrenme süreci yaşamak, bu süreçte öğrendiklerimizi paylaşarak eğitim kalitemizi yurt çapında artırmak adına bu zirvenin ikincisini düzenledik. Zira sadece virüslerin değil, öğrenmenin de bulaşıcı olduğuna inanıyoruz. Zirvede, bir seneyi bulan uzaktan eğitim sürecinin bir değerlendirmesi yapılacak ve ilk zirve ile başlatılan meslekî öğrenme süreci, iyi dijital ders tasarım örneklerinin sunulması ve eğitimin dijital boyutundaki gelişmeler konusunda pek çok alana temas edilmesi yoluyla daha da derinleştirilecektir. Zirvemiz temelde 3 kısımdan oluşuyor:

1- 09:00-10:50 Giriş Konuşmaları (Microsoft Teams Canlı Yayını olarak yapılacaktır).

Program linki etkinlik sayfasında paylaşılacak ve katılımcılara e-posta ve sms ile gönderilecektir.

2) 11:00-15:50 Atölye ve Webinar Oturumları (Zoom Platformu)

Başvuru esnasında seçilen atölyelere göre katılımcılara ilgili atölye ya da webinar Zoom linkleri e-posta ve sms olarak gönderilecektir.

3) 16:00-17:30 Kapanış Konuşmaları (Microsoft Teams Canlı Yayın)

Program linki etkinlik sayfasında paylaşılacak ve katılımcılara e-posta ve sms ile gönderilecektir.

Atölyelere katılım, kontenjanlarla sınırlıdır. Atölye içerikleri ile ilgili detaylı bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. yetz.yenidoguokullari.com 27 Şubat 2021, Cumartesi 09:00 – 17:30

Kayıt işleminizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.